SonoQueen – likwidacja zmarszczek na twarzy

Każda kobieta marzy o tym, aby jak najdłużej cieszyć się piękną skórą, a proces starzenia się jak najbardziej opóźnić. W końcu atrakcyjny wygląd poprawia nam humor, dodaje pewności siebie i pozwala cieszyć się młodością. Mamy dobrą wiadomość! Nie musisz poddawać się bolesnym i drogim zabiegom, aby poprawić wygląd skóry. Przedstawiamy królową wśród liftingu – SonoQueen. Dzięki tej metodzie szybko i skutecznie poprawisz jędrność swojej skóry. Metoda od wielu lat wykorzystywana jest w medycynie estetycznej, a jej popularność stale rośnie.

SonoQueen to nowoczesna i niezwykle skuteczna technologia umożliwiająca lifting twarzy i ciała bez użycia skalpela. Fale ultradźwiękowe docierają do głęboko do trzech warstw skóry, tkanki mięśniowej i powięzi mięśniowej, których głównym składnikiem jest kolagen. Dzięki niemu nasza skóra jest jędrna i gładka.

SonoQueen – zalety

Zabieg jest całkowicie nie inwazyjny, bezbolesny, a co najważniejsze efekty widoczne są już po pierwszej sesji. Rezultaty są w szczególności widoczne po 3 miesiącach kuracji i utrzymują się ponad rok. Po tym czasie wskazane jest powtórzenie kuracji. Dzięki SonoQueen na długo zachowasz młodą i zdrową skórę. Zabieg jest bezpieczny, komfortowy i nie wymaga specjalnego przygotowania. Tuż po sesji możesz wrócić do codziennych obowiązków ciesząc się gładką skórą. Jedynie skóra może być lekko zaczerwieniona po zabiegu lub może pojawić się delikatny obrzęk, co jest całkowicie naturalne i znika po kilku godzinach.

SonoQueen wyróżnia się także precyzją w porównaniu do innych zabiegów na skórę i twarz. Z tego względu jest tak chętnie wybierana przez pacjentów. Sięgnij po piękno i wybierz SonoQueen!

SonoQueen – zastosowanie

SonoQueen jest idealnym wyborem, kiedy chcesz wykonać lifting twarzy, szyi, okolic oczu. Lifting można wykonać również nad kolanami, na pośladkach, brzuchu i ramionach. SonoQueen możemy z powodzeniem zastosować na brzuchu po ciąży, kiedy skóra jest jeszcze rozciągnięta, a chcemy jej przywrócić dawny wygląd. SonoQueen pomoże zwalczyć zmarszczki i perfekcyjnie wygładzi i rozświetli skórę. Jeżeli chcesz usunąć podwójny podbródek lub zredukować masę ciała skorzystaj z SonoQueen.