Masaż falami STORZ

Cellulit jest znany kobietom na całym świecie. Badania pokazują, że 90% kobiet zmaga się z pomarańczową skórką. Cellulit może pojawić się bez względu na wiek czy wagę. Z tym problemem mogą zmagać się kobiety, które urodziły dziecko, a także nastoletnie dziewczyny. Odpowiednia dieta i aktywność fizyczna mogą zlikwidować cellulit w fazie początkowej. Jednak w większości przypadków domowe sposoby są niewystarczające. Żyjemy w pięknych czasach w których na rynku dostępne są profesjonalne metody pomagające zwalczyć cellulit. Chcesz pożegnać skórkę pomarańczową i cieszyć się jędrną skórą? Sprawdź na czym polega terapia falami uderzeniowymi STORZ.

Fala uderzeniowa STORZ – zastosowanie

Terapia wskazana jest przede wszystkim w celu usunięcia cellulitu. Ponadto fala STORZ doskonale sprawdzi się, kiedy chcesz zredukować widoczność rozstępów, poprawić jędrność i elastyczność skóry, wymodelować sylwetkę oraz pozbyć się tkanki tłuszczowej z niektórych partii ciała. Fala uderzeniowa pomaga przywrócić napięcie mięśni oraz wyeliminować uczucie ciężkich nóg.

Fala uderzeniowa STORZ – na czym polega terapia?

Na obszar poddawany terapii nakłada się żel, aby mieć pewność, że fale akustyczne dotrą do powłoki bez utraty energii. Terapia skupia się na dźwiękowych falach akustycznych, które przenoszone są na partie ciała pokryte cellulitem. Na początku głowica emitująca falę akustyczną doprowadza do uszkodzenia komórek tłuszczowych, szczególnie w miejscach, gdzie ich nagromadzenie jest największe.

Natężenie fal ulega zwiększeniu, dzięki czemu dochodzi do rozerwania włóknistego gorsetu w tkance podskórnej. Tkanki zapadają się w sobie skutecznie eliminując komórki tłuszczowe. Na sam koniec drenaż limfatyczny odprowadza metabolity do węzłów chłonnych. Ten etap pomaga zrelaksować się pacjentce oraz wyrównać napięcie mięśniowe. Jak powszechnie wiadomo stres i spięte mięśnie niekorzystnie wpływają na cellulit. Masaż trwa około 45 minut i od razu można wrócić do swoich obowiązków, bowiem zabieg nie wiąże się z żadnymi skutkami ubocznymi.

Fala uderzeniowa STORZ – efekty

Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Rezultaty zobaczysz już po pierwszym zabiegu. Aby uzyskać lepsze efekty zaleca się około 10 masaży co 3-4 dni. Po 2-3 miesiącach od ostatniej kuracji można cieszyć się zupełnie gładką i elastyczną skórą. Terapia falami uderzeniowymi poprawi wygląd Twojej skóry, elastyczność i napięcie skóry, pomoże zmniejszyć obwód ciała, zlikwiduje obrzęki oraz rozstępy po ciążowe.