Endermologia Łódź – Endermologia LPG Łódź

Cellulit jest powszechnym problemem z którym boryka się niemal każda kobieta. Cellulit pojawia się wtedy, kiedy źle się odżywiamy, wysiłek fizyczny jest nam obcy, a stres pojawia się zbyt często. Walczymy z nim na różne sposoby, ale efekty nie zawsze spełniają nasze oczekiwania. Najczęściej na początku sięgamy po kremy przeciw cellulitowi, stosujemy diety oraz kuracje odchudzające. Warto pójść o krok dalej i sięgnąć po niezwykle skuteczną metodę redukcji cellulitu – Endermologię LPG. Ten sposób pozwoli również wymodelować sylwetkę oraz ujędrnić skórę, aby efekty zabiegu utrzymywały się jak najdłużej.

Na czym polega zabieg endermologii?

Zabieg sterowany jest mechanicznie za pomocą komputera, kobieta ubierana jest w specjalny kombinezon przylegający do ciała. Endermologia jest to zabieg próżniowy polegający na masażu ze stałą siłą nacisku. Głowica z rolkami imituje ruchy masażystów, a komora ssąca zasysa fałd skóry, który poddawany jest zabiegowi. Skóra przybierająca kształt fali rolowana jest na zewnątrz i wewnątrz za pomocą rolek. W ten sposób tkanka jest pobudzana i oddziałuje nawet na najgłębsze warstwy skóry. Metoda pomaga pobudzić krążenie i metabolizm, dzięki czemu skóra robi się gładka. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie ingeruje inwazyjnie w ciało jak np. liposukcja. Jedna sesja trwa tylko 30-40 minut. Endermologia jest niesamowicie skuteczna, dzięki czemu jest coraz chętniej wybierana przez kobiety.

Endermologia LPG Łódź – efekty

Warto wspomnieć, że endermologia nie usunie całkowicie cellulitu. Zabieg wiąże się ze znacznym zmniejszeniem oznak nieestetycznego wyglądu skóry. Efekty są niezwykle trwałe, ale styl życia i odżywania się pacjentki również jest niezwykle istotny w całym procesie kuracji.

Masaż za pomocą metody endermologii pozwala usunąć toksyczne substancje z organizmu oraz poprawia ukrwienie tkanek. Zabieg wspomaga produkcję kolagenu, co wpływa na elastyczność skóry. Kuracja działa również relaksująco łagodząc objawy stresu, który jest jednym z przyczyn pojawiania się pomarańczowej skórki.

Endermologia LPG Łódź- zalety

Najważniejszą zaletą endermologii jest nie inwazyjność oraz skuteczność w zwalczaniu cellulitu. Kolejną walorem endermologii jest modelowanie sylwetki w tych miejscach, gdzie jest to konieczne. Co ważniejsze, efekty pojawiają się już po pierwszym zabiegu. Aby były one jeszcze lepsze i trwalsze zaleca się serię zabiegów. Ilość uzależniona jest od potrzeb klientki oraz predyspozycji skóry. Metoda endermologii posiada atest FDA Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i żywności, a więc jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia.